Początek

Początek jest okresem niepewności i skrajnych emocji: zarówno ekscytacji, jak i strachu zagnieżdżonego w wielkich oczach i szybko bijącym sercu. Często w życiu chcemy kolejnych początków: szukamy zmian, próbujemy tego, co nowe. Za każdym razem jednak zderzamy swoją wizję z tym, co się wydarzy – a tego nigdy nie wiemy na pewno. Chyba, że nauczyliśmy się nie oczekiwać. Ale czy tak naprawdę da się za każdym razem odpuścić i nie tworzyć wizji?

Nie inaczej jest z tą stroną – to też jest dla mnie kolejny początek. Mam co do niej plany, tworzą się pewne scenariusze, jednak wiem, że te najlepsze są niewyreżyserowane. Dlatego mam nadzieję, że odpuszczę misję wizjonerską i po prostu popłynę z prądem wydarzeń, ludzi i szans.

Chcę stworzyć miejsce, do którego zajrzysz w taki wieczór jak dzisiaj, kiedy to piszę – mroźny, ciemny, ale otulony kocem i ogrzany kubkiem herbaty czy winem. Ale chcę także stworzyć przestrzeń do inspiracji, miejsce, w którego otchłani znajdziesz wielki przycisk DZIAŁAJ. Jedno czuję na pewno: to co tutaj znajdziesz, będzie samą prawdą. Wierzę, że to ona otwiera drzwi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *